O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Witamy na naszej stronie

Firma ER-MED PSMiŚZ istnieje nieprzerwanie na rynku od 2014 roku. Jako podmiot leczniczy udzielamy świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki medycznej, transportu sanitarnego na terenie całej polski i europy. Udzielamy świadczeń zdrowotnych w domu pacjenta, realizujemy wizyty domowe, zajmujemy się zabezpieczeniem medycznym wydarzeń sportowych, eventów, każdego rodzaju imprez.

 Jednocześnie jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym zarejestrowanym w RIS (rejestrze instytucji szkoleniowych), spełniamy wszystkie niezbędne wymagania prawne by prowadzić nasze szkolenia na najwyższym poziomie.

 Nauczamy zgodnie z najnowszymi wytycznym ERC (Europejskiej Rady Resuscytacji), AHA (American Heart Association), zgodne z wymogami nowelizacji Kodeksu Pracy oraz zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Czym się zajmujemy?

Z

Wizyty domowe

 Udzielamy świadczeń zdrowotnych z dojazdem do domu pacjenta. Na miejscu badamy pacjenta z użyciem dostępnego sprzętu.

Z

Transport sanitarny

Realizujemy transport sanitarny pacjentów z dowolnego miejsca w wybrane miejsce przez pacjenta. Transport odbywa się zawsze w obecności ratowników medycznych.

Z

Zabiegi ambulatoryjne

W domu pacjenta wykonujemy zastrzyki, podajemy leki, podajemy kroplówki, zmieniamy cewniki, wykonujemy tlenoterapie, pomagamy w zmianie opatrunków.

Z

Indywidualna opieka medyczna

 Stworzyliśmy pakiet opieki medycznej dostosowany do Twoich potrzeb, dla Ciebie i Twojej rodziny.

Z

Opieka medyczna dla Firm

 Oferujemy pakiety opieki medycznej dedykowane dla firm, Domów Pomocy Społecznej, Domów Seniora

Lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Skontaktuj się z nami