Szkolenia medyczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z pierwszej pomocy, której warto zaufać.

 

Spełniamy wszystkie niezbędne wymagania dotyczące kadry dydaktycznej / instruktorskiej, bazy sprzętowej oraz wymagania prawne by prowadzić nasze szkolenia na najwyższym poziomie. 

Nauczamy zgodnie z najnowszymi wytycznym ERC (Europejskiej Rady Resuscytacji), AHA (American Heart Association), zgodne z wymogami nowelizacji Kodeksu Pracy oraz zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Każdy z uczestników po ukończonym szkoleniu  otrzymuje od nas zaświadczenie potwierdzające nabyte umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zaświadczenie zgodne jest ze wzorem w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

 

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestnika do samodzielnego udzielania pierwszej pomocy w stanie zagrożenia życia i zdrowia.

Pragniemy Państwa poinformować, że nasze szkolenia stacjonarne w czasie obowiązującej epidemii COVID-19 odbywają się z stosowaniem przez nas wszystkich środków bezpieczeństwa. Zastosowanie tych środków bezpieczeństwa minimalizuje ryzyko narażenia się przez uczestników szkolenia oraz wykładowców/instruktorów na zachorowanie i transmisje wirusa SARS-CoV-2.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, nasze szkolenia zalecane są dla wszystkich osób którzy chcącą nabyć praktycznych umiejętności w udzielaniu pomocy.

Szkolenia polecane są dla osób indywidualnych,  dla instytucji, firm, zakładów pracy. Również polecane dla szkół rodzenia i ośrodków nauki jazdy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych odbyciem szkolenia do kontaktu z nami i zapisaniem się na najbliższy kurs.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Warunki RODO

11 + 6 =